En uygun sigorta teklifleri burada!

Doga Sigorta

Doga Sigorta

Doga Sigorta

Doga Sigorta A.Ş. Türkiye sigortacılık sektöründe ilk yılından itibaren iddialı bir şekilde yerini almaya başladı. 35 yılın üzerinde kazanılan tecrübe ile eğitim, gayrimenkul, girişim, bilişim ve sağlık sektörlerinde faaliyet veren ekip/grup tarafından Doga Sigorta A.Ş. ile sigorta sektörüne adım atmıştır.
Doga Sigorta A.Ş., Türkiye’ye yayılmış 6 Bölge Temsilciliği ve 1000’in üzerinde acentesiyle Türk sigorta sektörünün önde gelen firmalarından biridir. 

Sorumluluğu ve yetkinliği ile tanınan Doga Sigorta A.Ş., her türlü koşulda müşterilerinin yanında bulunarak müşterilerinin tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. Doga Sigorta A.Ş.; Yangın, Oto Kaza, Oto Dışı Kaza ve Sorumluluk, Mühendislik ve Nakliyat ve Sağlık Sigortası alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretilmektedir. 

Bizler, sadece Dogasına zarar vermeden fark yaratacağımıza emin olduğumuz alanlarda faaliyet gösteririz. Tüm enerjimizi insana ve Dogaya odaklar ve aynen Dogada olduğu gibi basit olanı, karmaşık olana tercih ederiz. Grup şirketlerimizin arasındaki farklılıklardan Dogan fikirsel zenginliğin sağladığı geniş perspektif ve sistematik işbirliği, yenilikçi yaklaşımımızın temelini oluşturur. Bizler, tüm grup şirketlerimizde her zaman mükemmeli hedefler, hatalarımızı açık yüreklilikle kabul eder ve değişimi cesaretlendiririr.
Doga olarak, eğitimden sağlığa, bilişimden gayrimenkul yatırımına, tüm faaliyet alanlarındaki yatırım gücümüzü 10.000'in üzerindeki çalışanımızın sinerjisinden almaya devam ediyor.